Srdečně Vás vítam,

jmenuji se Tomáš Kuňák a v oblasti nemovitostí, jejich správy a financování se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem jako realitní makléř začal působit v největší realitní agentuře Zvonek ve Zlínském kraji, konkrétně přímo ve Zlíně, odkud také pocházím.

Během této činnosti jsem se stal frančízovým partnerem v dnešní době již největšího hypotečního brokera v ČR - společnosti Gepard finance a začal jsem pro své klienty a rovněž klienty mých kolegů zajišťovat financování při koupi nemovitostí.

Na konci roku 2008, ale přišla příležitost, která se tzv. neodmítá. Tou byla nabídka spojit moje síly s realitní kanceláří AAA byty v Praze jako makléř a pod záštitou Gepard finance převzít také jejich klientské hypoteční centrum jako team leader hypotečních poradců. A tak sem se přestěhoval do Prahy.

První dva roky šlo vše jako po másle, ale s odstupem času se začaly ukazovat nešvary téměř každé velké realitní kanceláře, jako je velká fluktuace makléřů, neodbornost a velmi špatná komunikace s klienty.

Tyto nešvary pro mě byly impulsem vydat se vlastní cestou a začít dělat věci jinak a po svém, což mě vedlo k založení vlastní realitní kanceláře simplyHOME.

Pokud máte záměr prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, hledáte nemovitost nebo jen potřebujete poradit, případně si nevíte rady s hypotékou, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Velmi rád Vám budu nápomocen.

Tomáš Kuňák

Realitní makléř